Знайти такі натуральні числа х та у, які є розв’язками рівняння x^2-y^2=2021 або довести, що таких

чисел не існує.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаев Данил.

Відповідь:

45, 2

Пояснення:

2021=43×47

х²-у²=(х-у)(х+у)

х-у=43

х+у=47

2х=90

х=45

у=2