Доведить що дане рівняння має единий корінь 8(3x-2)-13x=5(12+x)+3x


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Ответ:

8(3х-2)-13х=5(12+х)+3х

24х-16-13х=60+5х+3х

11х-16=60+8х

11х-8х=60+16

3х=76

х=76/3

х=25,3