3. Обчисліть, використовуючи властивості степеня: 1) 2¹³*0,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Лоскутов Александр.

Ответ:

2¹²

Объяснение:

2¹³·0,5=2¹³·5/10=2¹³·1/2=2¹³·2⁻¹=2¹³⁻¹=2¹²