Функція y = f (x) є непарною. Чи може виконуватись рiвнiсть f(2) * f (- 2) = 4 ? Відповідь

аргументуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Алексей.

Ответ:

Ні

Объяснение:

Якщо функція непарна, то f(-x) = -f(x)

f(2) * f(-2) = 4

- f(2) * f(2) = 4|*(-1)

f(2)^{2} = -4

Так як будь-яке число у квадраті більше нуля за означенням, то

f(2)^{2} > 0 і f(2)^{2} \neq  -4