Спростіть вираз 2(a + 1) + а та знайдіть його значення якщо а = 1 .допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Ильнур.

Ответ:

2(а+1)+а=2(1+1)+1=5

Объяснение:

думаю допомогла !