2а²-а-1 Жане а²+2 копмушелері белрілген. жауаптарын стандарт турге келтірініз​


Ответы на вопрос

Отвечает Жарбосын Даулет.

(2a^2-a-1)(a^2+2)=2a^2\cdot a^2-a\cdot a^2-1\cdot a^2+2a^2\cdot 2-a\cdot 2-1\cdot 2=2a^4-a^3-a^2+4a^2-2a-2=2a^4-a^3+3a^2-2a-2