Обчислити використовуючи властивості степіня 3⁸×27⁴/9⁸=


Ответы на вопрос

Отвечает Коржунова Наргиза.

Объяснение:

 \frac{3 {}^{8}  \times 27 {}^{4} }{9 {}^{8} }  =  \frac{3 {}^{8} \times 3 {}^{12}  }{3 {}^{16 } }  =  \frac{3 {}^{12} }{3 {}^{8} }  = 3 {}^{4}  = 81