Як розв'язати ці три приклади?ac+5a-bc-5bac-5a+bc-5bac+5a+bc+5b​


Ответы на вопрос

Отвечает Сюндюкова Лилиана.

Можу я бути трохи нахабною і просити позначити мою відповідь кращою за повне пояснення і саму відповідь в сумі теж?

Відповідь:

1. ac+5a-bc-5b= (ac-bc)+(5a-5b) = c(a-b)+5(a-b) = (c+5)(a-b)

2. ac-5a+bc-5b = (ac+bc)-(5a+5b)[мінус по просту винесли за дужки так як там -5а-5б, то якби для того щоб було зручніше]=c(a+b)-5(a+b)=(c-5)(a+b)

3. ac+5a+bc+5b=(ac+bc)+(5a+5b)=c(a+b)+5(a+b)=(c+5)(a+b)

Пояснення:

ac+5a-bc-5b=

Згрупуємо

=(ac-bc)+(5a-5b) =

Винесемо спільний множник

=c(a-b)+5(a-b) =

Винесемо спільний множник

=(c+5)(a-b)

Інші приклади виконуються за тим самим прикладом, отож не бачу сенсу писать декілька разів одне й те саме