На даній прямій розташовані точки M(1;−1) і P(2;0). Визнач коефіцієнти в рівнянні цієї прямої.

(подбай, щоб коефіцієнти були цілими, а коефіцієнт при х додатнім)

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Кирилл.
Y=kx+b-уравнение прямой
M(1;-1) -1=k+b
k=1
P(2;0) 0=2k+b
b=-2
y=x-2