Функцію задано формулою y = x ^ 2 - 3x Знайдіть 1) х, якщо y=-2,2) у, якщо x = - 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Солтис Вероніка.

1) -2.2=х²-3х; х²-3х+2.2=0;х=1.5±√(2.25-2.2)=1.5±√0.05

Ответ х=1.5±√0.05

2) у(-1)=1-3*(-1)=1+3=4

Ответ  у=4