Скільки коренів має рівняння х¹,⁵=5?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Никита.

Объяснение:

x^{1,5}=5\\(x^{1,5})^2=5^2\\x^{2*1,5}=25\\x^3=25\\x=\sqrt[3]{25}\approx 2,924.

Ответ: x=∛25.