Знайдіть радіус кола, описаного навколо трикутника зі сторонами 9 см, 10 см і 17 см. Срочно

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Басаров Арнур.

Ответ:

R = (a*b*c)/4S

p = (9+10+17)/2 = 18sm

S = \sqrt{18*(18-17) *(18-10) * (18-9)} = 36 sm^2

R = \frac{17*10*9}{4*36} = 10.625 = 10 \frac{5}{8}