9. (2 бали). Знайдіть чотири послідовних цілих числа, якщо добуток першого і третього на 17

менший від добутку другого і четвертого. Дам 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ларины Саша-Дарина.

\displaystyle\bf\\x \  \ ; \  \ x+1 \  \ ; \  \ x+2 \  \ ; \  \ x+3\\\\(x+1)\cdot(x+3)-x\cdot(x+2)=17\\\\x^{2} +3x+x+3-x^{2} -2x=17\\\\2x=14\\\\x=7\\\\x+1=7+1=8\\\\x+2=7+2=9\\\\x+3=7+3=10\\\\Otvet:7 \ ; \ 8 \ ; \ 9 \ ; \ 10