Помогите с геометрией пж Які внутрішні односторонні кути можуть утворювати дві паралельні прямі з

січною? (питання містить декілька правильних відповідей)Виберіть одну або декілька відповідей:135º і 55º51º і 159º14º і 176º153º і 27º122º і 58º

Ответы на вопрос

Отвечает Шулин Кирилл.

Ответ 153 і 27, 122 і 58

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів 180⁰

135+55=190>180

51+159>180

14+176>180

153+27=180

122+58=180