Розв'язати рівняння 1)х(х-4)+7(х-4)=0. 2)(3х+4)(4х-3)-3х=2х+5(6х-7). срочно з розв'язанням пж!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кужель Илья.

Ответ:

1)х1=4; х2=-7

2)розв'язків немає

Объяснение:

1) х²-4х+7х-28=0

х²+3х-28=0

Д=9-4×(-28)=9+112=121

корінь з Д=11

х1,2=-3+-11/2

х1=4

х2=-7

2) 12х²-9х+16х-12-3х-2х-30х+35=0

12х²-28х+23=0

Д=784-4×12×23=784-1104=-320

-320<0, тому розв'язків немає