Спростіть вираз 3x(6x - 1) + 5x - 2(9x² - 8x) та знайдіть 8 його значення, якщо х = -8/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Олег.
18х^2+5х-18х^2-8х
(18^2 и -18х^2 сокращаются)
5х-8х
5*(-8/9)-8*(-8/9)
-40/9 - (-64/9) = 8/3 = 2 2/3