458. Дано функцію f(x) = х2-х – 2. а) Знайдіть f(x), якщо x = 5; x=-2. б) Знайдіть значення х, для

яких f(x) = 10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Иван.
А) x=5; f(x)=5^2-5-2=25-5-2=18
x=-2; f(x)=-2^2-(-2)-2=4+2-2=4
б) f(x)=10; x2-x-2=10
D=1+2*4=1+8=9
X(1)=(1+3)/2=2
X(2)=(1-3)/2=-1