1. Знайдіть довжину відрізка АВ та координати його середини, якщо А(0; 4) і В(4; 4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Илья.

Ответ:

4

(2;4)

Объяснение:

А(0; 4) и В(4; 4)​

1) Находим длину отрезка АВ:

|AB|=\sqrt{(4-0)^2+(4-4)^2}=\sqrt{4^2+0^2}=\sqrt{4^2}=4

2) Находим координаты середины отрезка АВ:

S_{AB}(\frac{0+4}{2};\frac{4+4}{2})\\\\S_{AB}(2;4)