20 Балів. Розкладіть на множники: a²+b²+c²-x²+2ab+2bc+2caКінцевим результатом має бути добуток

многочлена

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимов Никита.

a²+b²+c²-x²+2ab+2bc+2ac=(a²+b²+c²+2ab+2ac+2bc)-x²=(a+b+c)²-x²=(a+b+c-x)(a+b+c+x)