2cos^2+4sinxcosx=3cos^2x+3sin^2x​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:        x = arctg1/3 + πn ;  x = π/4 + πn ,  nЄ Z .  

Объяснение:

В умові сталася описка .

        2cos²x + 4sinxcosx=3cos²x + 3sin²x​ ;

        2cos²x + 4sinxcosx - 3cos²x - 3sin²x​ = 0 ;

        - cos²x + 4sinxcosx - 3sin²x​ = 0 ; │: (- cos²x ≠ 0

       3sin²x/cos²x - 4sinx/cosx + 1 = 0 ;

        3tg²x - 4tgx + 1 = 0 ;     заміна    tgx = y ;

         3y² - 4y + 1 = 0 ;     D = 4 > 0 ;   y₁ = 1/3   i   y₂ = 1  .  

   повертаємось до змінної х  :

           tgx = 1/3 ;                     або                tgx = 1 ;    

         x = arctg1/3 + πn , nЄ Z ;                        x = π/4 + πn ,  nЄ Z .