Замініть зірочку одночленом, щоб отримати вірну рівність (5x-2y)^2=25x^2+4y^2- * а)y^2 б)10xy

в)20xy г)4y^2 вибрати правильну відповідь, допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:  в) .

\boxed{\ (a-b)^2=a^2-2ab+b^2\ }

(5x-2y)^2=(5x)^2-2\cdot (5x)\cdot (2y)+(2y)^2=25x^2-\boxed {20xy}+4y^2

Отвечает Піскун Настя.

Ответ:

в) 20xy

Объяснение:

(a-d)^2=a^2-2ad+d^2

(5x-2y )(5x-2y)=25x^2+4y^2-20xy