Заміни g одночленном так, щоб вийшов квадрат двочлена: g+5z+36z²


Ответы на вопрос

Отвечает Муллаянов Радмир.

Ответ:

g=\dfrac{25}{144}

Объяснение:

Заміни g одночленном так, щоб вийшов квадрат двочлена:

g+5z+36z²

D=b²-4ac=5²-4·g·36=0

25-144g=0

25=144g

g=\dfrac{25}{144} \\\\\dfrac{25}{144}+5z+36z^2=\bigg(\dfrac{5}{12} +6z\bigg)^2