Так-с, в тік тоці наткнулася на цікаве питання. Мені здається, що я знаю відповідь, але коментарі

доводять мені зовсім інше. Отож, чи існує саме в алгебрі формула а²+b², як формула скороченого множення? Якщо так, то тоді як вона розкладається?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрюшко Роман.

Его можно разложить на множители, но это будет нерационально

а²+b²=а²+b²+2ab-2ab=(a+b)^2-2ab=(a+b-√(2аb))(a+b+√(2аb))

Только если а будет больше 0 и b будет больше нуля , или если а будет меньше 0 и b будет меньше 0, или если а=0, или если b=0