Знайди суму всіх натуральних чисел, що не більші за 150.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кадышев Ильяс.

Ответ:

a1 = 1

d = 1

a150 = 150;

Объяснение:

Sn = 2 + (149) * 150/2 = 11325


Отвечает Мусій Наталя.

Ответ: 11325

Объяснение:

a₁=1 ;  a₁₅₀=150; n=150

Sn=(a₁+an)*n/2; S₁₅₀=(1+150)*150/2=151*75=11325