У трикутника ABC кут C дорівнює 90°, CD висота, кут B дорівнює 57°. Знайти кут ACD.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зеликова Карина.

Объяснение:

<A=90-<B=90-57=33 градуса

<АСD=90-<A=90-33=57 градусов

Ответ : <АСD=57 градусов