Дві сторони трикутника площею 6 *в корені 3* см² дорівнюють 4см і 6 см. Знайдіть кут між цими

сторонами

Ответы на вопрос

Отвечает Стрыгина Настя.

Ответ:

s =  \frac{1}{2} ab \sin( \alpha )

6 \sqrt{3}  =  \frac{1}{2}  \times 4 \times 6 \times  \sin( \alpha )

6 \sqrt{3}  = 12 \sin( \alpha )

 \sin( \alpha )  =  \frac{6 \sqrt{3} }{12}

 \sin( \alpha )  =  \frac{ \sqrt{3} }{2}

Угол, синус которого равен

 \frac{ \sqrt{3} }{2}

Равен 60°

Ответ:60