Функція заданої формули y=1,2(4x-6) знайти значення аргементу якому відповідне значення функції = 4


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Мария.

 \displaystyle \: y = 1.2(4x - 6); \\ y = 4.8x - 7.2; \\ 4.8x = y + 7.2; \\ x =  \frac{y + 7.2}{4.8}  =  \frac{4 +   7.2}{4.8}  =  \frac{11.2}{4.8}  =  \frac{7}{3}  =  \boxed{ \bf2 \frac{1}{3} }.