Формула у = -5x +4 задає деяку функцію. При якому значенні аргументу значення функції дорівнює 5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Алина.

Формула у = –5x+4 задает линейную функцию( прямую)

у= 5 при   –5x+4 =5 , -5х=1 , у=-1/5=-0,2