Спростіть вираз (2x-1)( 4x^2+2x+1) і знайдіть його значення при x=1/6​


Ответы на вопрос

Отвечает Атаєва Арішка.

Объяснение:

(2x-1)*(4x^2+2x+1)=(2x-1)*((2x)^2+2x*1+1^2)=(2x)^3-1^3=\\=8x^3-1=8*(\frac{1}{6})^3 -1=\frac{8}{216}-1 =\frac{1}{27} -1=-\frac{26}{27} .