Доведіть що значення (x+0,1)(x²-0,1x+0,01)-x³ не задежить від значення змінної x


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Катя.

Ответ:

(x+0,1)(x²-0,1x+0,01)-x³=x³+0,1³-х³=0,1³=0.001

Объяснение:

a³+b³=(a+b)(a²-ab+b²)

ката так получилось