Знайти суму цілих чисел, що належать відрізку, кінцями якого є корені квадратного рівняння

10x^(2)+7x-12=0

Ответы на вопрос

Отвечает Шведюк Вика.

10x^2+7x-12=0

D=7²-4·10·(-12)=49+480=529=23²

x_{1}=\frac{-7-23}{20}   или   x_{2}=\frac{-7+23}{20}

x_{1}=-1,5   или   x_{2}=0,8

На отрезке [-1,5;0,8]

расположены целые числа: -1  и 0

Сумма этих чисел равна (-1)

О т в е т. (-1)