Купили 16 зошитів по 1 грн. 40 коп. і по 90 коп., заплативши 16 грн. 40 коп. Скільки купили зошитів

кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бортников Вадим.

Пояснення:

1грн 40 коп=1,4 грн; 90 коп=0,9 грн; 16 грн 40 коп=16,4 грн.

Нехай кількість зошитів одного виду дорівнює х шт.      ⇒ Кількість зошитів другого виду дорівнює (16-х) шт.

1,4*х+(16-х)*0,9=16,4

1,4х+14,4-0,9x=16,4

0,5x=2 |:0,5

x=4.

16-4=12.

Відповідь: 4 зошити одного виду,

                   12 зошитів другого виду.