Знайдіть значення аргументу, при якому значення функції у = -9 + 2x дорівнює 1. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Майя.

Ответ:

x=5

Объяснение:

-9 + (2 ×5) = -9+ 10=1

...........

Отвечает Воробьева Виктория.

Объяснение:

Якщо у це 1 то х - 5.

заміняємо х на 5 і отримуємо 2*5=10. -9+10=1