Дано арифметичну прогресію 110;105;100… Укажи номер члена цієї прогресії, що дорівнює 15


Ответы на вопрос

Отвечает Бураменский Егор.

18

Объяснение:

d=105-110=-5

cn=15

15=110-5(n-1)

15=110-5n-5

110-5-15=5n

90=5n

n=90:5

n=18

c18=15