Допоможіть будь ласка розв'язати з перевіркоюlg(x°(квадрат) - x) =1-lg5​


Ответы на вопрос

Отвечает Аксиневич Иван.

Ответ:

Объяснение:

lg(x²-x )=lg10-lg5=lg2

x²-x-2=0

x1=2

x2=-1

lg(4-2)=lg2

lg(1-(-1))=lg2