Помогите пожалуйста. Площа трикутника 20 см². Знайдіть сторону трикутника, до якої прилеглий кут

45°, а інша сторона, що утворює цей кут 5√3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Відповідь:

a-сторона

5√3*√2*a/4=20/*4-помножити все на 4

5√6*a=80

a=80/5√3=16√3/3

a=\frac{16\sqrt{3} }{3}