Знайдіть нулі функції у=х²+3х​


Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

\displaystyle\bf\\y=x^{2} +3x\\\\x^{2} +3x=0\\\\x(x+3)=0\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}x=0\\x+3=0\end{array}\right\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}x_{1}=0 \\x_{2} =-3\end{array}\right

Отвечает Хигер Алексей.

Ответ:

x=0 или x=-3

Объяснение:

Чтобы определить функции надо y=x^2+3x "заковать" в скобки

тоест: x(x+3)=y

потом просто решаем

x=0

x+3=0

x=-3

Translate

Щоб визначити функції треба y=x^2 + 3x" закувати " в дужки

тест: x (x+3)=y

потім просто вирішуємо

x=0

x+3=0

x=-3