Знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції у= 1,9х-57.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Елизавета.

Ответ:

(30; 0) (0; -57)

Объяснение:

y=0; 1,9x=57; x=57/1,9=570/19=30

x=0; y=0-57= -57