Розкладіть на множники 6x2 – 6y2 варіанти відповіді 6(x – y)(x + y) 6(x2 – 2yx + y2) 6(x2 – yx +

y2) (3x – 3y)(3x + 3y)

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.

Ответ:

6(x-y) (x+y)

Объяснение:

6x²-6y²=6(x²-y²)=6(x-y)(x+y)