Якого найменшого значення може набувати вираз якому значеннi змiнноï? x² +6x+14​


Ответы на вопрос

Отвечает Качалова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Якого найменшого значення може набувати вираз

якому значеннi змiнноï? x² +6x+14​

x² + 6x + 14​ = x² + 6x + 9 + 5 =(x + 3)² + 5 ≥ 5

Ответ: 5

Отвечает Наумова Алёна.

Ответ:

2, тому що x²+6x+14 = (x+3)²+2