Допоможіть!) Доведіть, що при будь яких значеннях х і у значення виразу невід'ємне:

9х²+24ху+16у²даю 15б)​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

Свернем выражение по формуле квадрата суммы а²+2ав+в²=(а+в)². Тогда. 9х²+24ху+16у²=(3х+4у)². Квадрат любой величины ≥ 0. ДОКАЗАНО.

_________________________________