Різниця двох цілих невід'ємних чисел дорівнює 3, а їх добуток дорівнює 154. Обчисли ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Мироненко Анастасия.

Ответ:

-14; 11;

Объяснение:

a-b=3

a*b=154

a=3+b

(3+b)*b=154

3b+b^2-154=0

b^2+3b-154=0

D=b^2-4ac=625

x1= -14

x2= 11