Чому дорівнює різниця арифметичної прогресії (аn), якщо a5=-4, a14=50?​


Ответы на вопрос

Отвечает Велицкая Кристина.

Ответ:

6

Объяснение:

х - разница

-4 +(14-5)х = 50

9х = 54

х = 54/9 = 6