Знайдіть перший член арифметичної прогресії an якщо a6=-7 а різниця прогресії d=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Дарья.

a6=a1+5d

-7=a1+5*(-2)

-7=a1-10

a1-10=-7

a1=3