Функцію задано формулою y=-2+9. знайдіть значення у , якщо x=2,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Павел Лукьяненко.

Ответ:

Объяснение:

y=-2x+9          якщо x=2,5

y=-2*(2,5)+9

y=-5+9

y=4