знайти суму членів арифметичної прогресії з першої включно по 25 якщо а1 = 21, d= -0.5???????????

ДОПОМОЖІТЬ ПЖ . ДУЖЕ ПОТРІБНО !!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сергейченко Арина.
S=(a1+a25)/2•25
a1=21. d=- 0,5 an=a1+d•(n-1), по этой формуле a25=21+24•(-0,5)
a25=21 - 12
a25=9
S=(21+9)/2•25= 375