Допоможіть з рівнянням!!! (3x-2)²-(7x+4)²=0 Та розкласти на множники 216y⁶+(2y²-3)³


Ответы на вопрос

Отвечает Чумутина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

(3x-2)^2-(7x+4)^2=0

9x^2-12x+4-49x^2-56x-16=0

-40x^2-68x-12=0

D=b^2-4ac=2704

x1= -0.2

x2= -1.5

216y^6+(2y^2-3)^3=

=216y^6+(2y^2-3)(4y^4-12y^2+9)=

=216y^6+8y^6-24y^4+18y^2-12y^4+36y^2-27=

=224y^6-36y^4+54y^2-27=

Відповідь: =(8y^2-3)(28y^4+6y^2+9)

перевіримо

(8y^2-3)(28y^4+6y^2+9)=

=224y^6+48y^4+72y^2-84y^4-18y^2-27=

=224y^6-36y^4+54y^2-27