Допоможіть Будласька Графік рівняння 7x-5y=47 проходить через точку B(a;-1) Чому дорівнює графік

a? Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

6

Объяснение:

B(a; -1)

7x-5y=47

7a-5·(-1)=47

7a=47-5

a=42/7

a=6