При якому значенні b графік функції у = -2x+b проходить через точку В(12;-17)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бахтиярова Карина.

Ответ:

7

Объяснение:

підставимо координати в функцію.

-17= -2*12+b

-24+b= -17

b= -17+24

b= 7