При якому значенні аргументу та значення функції y=-8x+6 дорівнює -10​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденков Николай.

Ответ:

х=2

Объяснение:

аргумент - х

функція - у

-10 = -8х + 6

-8х = -16

х = 2

Отвечает DELETED.
-8x+6=-10
-8x=-10-6
-8x=-16
x = 2